Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Samočistiaci psa špirála ochlpenia Pet Vlasy zhadzovať Česať Psa Mačku Kefa psa pripraviť Pršiplášť Štetec brosse chien

Samočistiaci psa špirála ochlpenia Pet Vlasy zhadzovať Česať Psa Mačku Kefa psa pripraviť Pršiplášť Štetec brosse chien

nové

  €6.33 €8.12
  • (1)

SKU: w99

Štítky: česať psa, pes šampón, kefou pet, zelená mačka kefa, veľký pes pršiplášť kefa, kefa pláštenky, prečesať vlasy odstránenie spoločenských zvierat, furmin, kefa pes zubov, pet šampón kefy.

Špecifikácia:

 • Produkt materiálu: ABS + TPR + Nerezová Pin
 • Materiál: Plastové
 • Funkcie: Masáž, Strihanie, Odstrániť Padlých Vlasy
 • Číslo Modelu: Automatické Psa Špirála
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Hmotnosť Výrobku: 140 g
 • Veľkosť: 20*10CM
 • Farby: Modrá, Ružová

Automatické Psa Špirála Ochlpenia Mačka Kefa Starostlivosti Nástroj Pet Vlasy Zhadzovať Zastrihávač Hrebene Odstránenie Kefa S Voľným Manikúra Nastaviť

> Vyriešiť tri hlavné problémy psa čistenie vlasov, masáž, strihanie a odstrániť padlých vlasy.

> Kolo hlavy hrubé ihly povrch môže byť navrhnutý pre pohyb, pohodlnejšie, keď česanie vlasov, žiadne poškodenie kože, menej bolesti, spoločné pre psov a mačky.

> S jedným tlačidlo odstránenie chĺpkov, na kožušinu na hrebeňa sa dá jednoducho odstrániť jemným zatlačením, eliminuje problémy, čistenie sušič na vlasy. Stlačením tlačidla sa opakovane testované a trvanlivé, a lisovanie je hladké a pohodlné na používanie.

> 170 stupeň zakrivené špirála zuby, ihla povrch je navrhnutý s smerový pohyblivý typ. Horizontálne ihla má veľké hnuteľného priestor a je vhodný pre psov a mačky s mäkké vlasy. Pozdĺžne ihla má malé pohyblivé priestor a je vhodný pre otvorenie. Tvrdosť ihla je tiež mierny, riešenie problémov vlasov.

> Ergonomicky navrhnuté tak, kým pes je pohodlné, keď česanie, majiteľ je tiež veľmi pohodlné s hrebeňom, a štýlový tvar a farby zodpovedajúce sú starostlivo navrhnuté.

Automatické Psa Špirála Ochlpenia Mačka Kefa

Vyriešiť tri hlavné problémy psa čistenie vlasov, masáž, strihanie a odstrániť padlých vlasy.

Guľaté hlavy hrubé ihly povrch môže byť navrhnutý pre pohyb, pohodlnejšie, keď česanie vlasov, žiadne poškodenie kože, menej bolesti, spoločné pre psov a mačky.

S jedným tlačidlo odstránenie chĺpkov, na kožušinu na hrebeňa sa dá jednoducho odstrániť jemným zatlačením, eliminuje problémy, čistenie sušič na vlasy. Stlačením tlačidla sa opakovane testované a trvanlivé, a lisovanie je hladké a pohodlné na používanie.

170 stupeň zakrivené špirála zuby, ihla povrch je navrhnutý s smerový pohyblivý typ. Horizontálne ihla má veľké hnuteľného priestor a je vhodný pre psov a mačky s mäkké vlasy. Pozdĺžne ihla má malé pohyblivé priestor a je vhodný pre otvorenie. Tvrdosť ihla je tiež mierny, riešenie problémov vlasov.

Ergonomicky navrhnuté tak, kým pes je pohodlné, keď česanie, majiteľ je tiež veľmi pohodlné s hrebeňom, a štýlový tvar a farby zodpovedajúce sú starostlivo navrhnuté.

Zadarmo Darček Manikúra Nastaviť Podrobnosti

Sasha Melehov

  5
2020-12-21

Cool comb, large, comfortable. Slightly harsh teeth, but for down wool it's not bad. Not counting the long delivery-I really liked

Môžete tiež rád