Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

HILTI pôvodné Hilti 21.6 V 22 3.3 lítiovej batérie (použité produkty)

HILTI pôvodné Hilti 21.6 V 22 3.3 lítiovej batérie (použité produkty)

Nástroje

    €38.74
    • (0)

SKU: w587

Štítky: hilti sf, hilti nástroj, hilti rotačné kladivo, hilti nahradiť, hilti motora, hilti, lg x500, hilti laserových dielov, dw811, batéria hilti 22v.

Špecifikácia:

  • Číslo Modelu: HILTI 21.6 V 22-3.3
  • Druh: Elektrický Nástroj Časti
  • Použitie: Renovácia Tím

HILTI pôvodné Hilti 21.6 V 22 3.3 lítiovej batérie (použité výrobky) S veľkým množstvom zásob, kvality produktov!

Predávajúci vyhlásil:

1:Tento produkt je pravý:HILTI kvality

2:tento produkt je z druhej ruky produkt, vzhľad nie je ideálny, môže byť škrabancov alebo škvŕn; 3:všetky produkty sú testované a elektriny je dostatočné.

4: Ak nie je žiadny problém s akumulátorom, ktorý ste dostali, prosíme vás, video priamo na nás, a potom je naša kontrole kvality oddelenie bude identifikovať. Ak existuje vážne straty z batérie, alebo tam je veľká plocha, hrdze alebo škody na vnútorné článková batéria, potom vám pošleme novú batériu zdarma. (ako z druhej ruky batérie, tam budú dve až štyri chybná vnútorné bunky batérie v ňom. Toto je normálny poruchovosť, ktoré nesmú byť nahradené.)

5:Ako pre prepravu batérie, som si istý, všetci viete, že batérie sú zakázané predmety pre bežnej doprave. Preto kanály pre prepravu batérie pre vás sú vo všeobecnosti: PostNL Počas akéhokoľvek logistické otázky, môžete sa obrátiť na náš personál kedykoľvek!

Najdôležitejšie informácie: ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte našich pracovníkov na prvý raz! Bez ohľadu na to, aký problém!

Môžete tiež rád