Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Vysoký Výkon zelené Laserové Ukazovátko lov lazer taktické Laserový zameriavač Pero 532 nm 5mW 303 Pálenie laserpen Silný laserpointer

Vysoký Výkon zelené Laserové Ukazovátko lov lazer taktické Laserový zameriavač Pero 532 nm 5mW 303 Pálenie laserpen Silný laserpointer

Lov

    €9.98 €16.62
    • (1)

SKU: w46521

Štítky: laserový ukazovateľ vysoký výkon 10, kruh materiál, laser, lazer ukazovateľ, ir laserový, laserové ukazovátko 306, zelený laser, zelené laserové ukazovátko, laserový horák, l výkonný laser.

Špecifikácia:

  • Výstupný Výkon: 1-5mW
  • Číslo Modelu: FJ0429A
  • Názov Značky: Kinsmirat
  • Druh: Laserový Zameriavač

Vysoký Výkon zelené Laserové Ukazovátko lov lazer red Dot taktické Laserový zameriavač Pero žabky verde Hlavy, Pálenie Zápas Silný Milí kupujúci, dobrý deň, prosím venujte pozornosť! Pre produkty, ktoré nemajú batérie a nabíjačky, kliknite na obrázok nižšie a predávať len za $7.98.

Rastúce náklady na dopravu, všetky laserové produkty sú aj na vzostupe, s 5% zľava na nákup nad 2 ks

1. Live Traveler / Horolezec / Explorer: Pre vonkajšie dobrodružstvo, long-range ciele a príkazov odoslanie núdzi signály, aby sa vaše výlety šťastnejší a bezpečnejšie, čo je zariadenie na výber. 2. Amatérsky astronóm: Pre astronómiu, to je hviezda, a svetlo zelené riadky modrého lasera sú veľmi krásne. Ideálne pre nočné pozorovanie hviezd, to presne udáva polohu hviezdy. 3. Mining site / pracovníkov stavby: Pre diaľkové a presné pokyny/budovy. Vyhýbať sa byť blízko k nebezpečným oblastiach a nechať žiť ako vodič 4. Sprievodca: Dištančné vzdelávanie atrakcie, bez ohľadu na to, koľko členov skupiny máte za sebou, môžete jasne vidieť váš názor na atrakcie 5. Vojenské velenie alebo cvičenie: Ak chcete, aby váš podriadený ukáže, ktorým smerom cieľ je vo vzduchu, alebo na vzdialené kopce, môžete tiež urobiť gesto? Samozrejme, že nie, môžete sa dotknúť tlačidla modré pero tlačidlo, prejdite ukazovateľom do neba, aby sa váš štýl stúpať. Môže sa tiež použiť v prípade núdze ako požiar, povodeň, zemetrasenie a núdzové stránkach, príkazov. produkt údaje * Ľahký a šikovný, vhodný pre vložte do vrecka alebo kabelky * Laserové svetlo, farba: Zelená * Výstupný výkon: 5mW * Výstupná vlnová dĺžka: 532 nm/+-10 * Stlačte tlačidlo ON / OFF * Upozornenie: Vyhýbajte sa priamemu oči, aby laserový lúč * Výstup: Konštantný Vlna * Napájaný jednou 18650 lítiová batéria * Oba môžu vznietiť zápasy výzva: 1. Vyhnite sa priamemu pôsobeniu laserového lúča 2. Nenechávajte ho otvoriť na dlhý čas, inak to bude ľahko poškodiť žiarovka. 3. Nie priame svetlo priamo do očí osoba alebo zviera. 4. Nevyberajte batériu nepoužívate a uchovávajte ju mimo dosahu detí. 3. Ak chcete mierne zápas, zaostrite na maximum, potom zápas vzdialenosť objímky asi o 10 cm. Najtenší časť svetla nemusí vedieť, ako hrať na prvý, ale sme testovali to bez akýchkoľvek problémov a ľahko uzavreté. 1 * Zelené laserové ukazovátko 1 * Star spp 1 * 18650 batérie 1 * EÚ nabíjačka(Ak potrebujete NÁS nabíjačky, prosím, kontaktujte nás )

Môžete tiež rád