Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Aventik Brodenie Zamestnancov Skladacie Fly Rybárske Stick Rybárske Náčinie Populárne Rybárske Príslušenstvo Fly Rybárske Stick

Aventik Brodenie Zamestnancov Skladacie Fly Rybárske Stick Rybárske Náčinie Populárne Rybárske Príslušenstvo Fly Rybárske Stick

Rybolov

  €29.94
  • (0)

SKU: w46462

Štítky: príslušenstvo montage muchy, rybolov, skladacie detské stick, fly fly rybárske boxy, bo zamestnancov, vrtuľník veža, vintage fly rybárske box, drevo lietať boxy, kartónové cat hračka, ako urobiť skladacie zamestnancov, kapor batožiny.

Špecifikácia:

 • Materiál: Hliníkové Zliatiny
 • Rybársky Prút Category: Fly Rybársky Prút
 • S Operadlom alebo Nie: No
 • Názov Značky: Aventik
 • Prút Dĺžka: 2.7 m
 • Dĺžka: 120cm/140cm
 • farba: čierna/žltá
 • Číslo Modelu: Brodenie Zamestnancov
 • Poloha: prúd
 • S Zdvíhateľnej Nohu, alebo Nie: No
 • Prút Materiál: Iné

Popis: WS3167 hliníka, NOVÉ BEZPEČNÉ & Č MAD DIZAJN: S locker systém, bez obáv z dissembled, keď ste brodenie vody. Samostatne nastaviteľné, č mad na ručné nastavenie centrum jadro, pripravené na použitie a úplne blázon dôkaz. NAJLEPŠIE POUŽITÉ VEĽKOSTI: 56" brodenie personál, ktorý záhyby na 14" so systémom quick lock, je ľahko umiestnené v rybárskym taška, batoh, alebo vestu. Tento zážitok zamestnancov trubice s priemerom 16 mm/0.64 palec. NAJVYŠŠIE PRIEMYSEL STANSADARDS A MNOHO PÔVABNÝCH VLASTNOSTI: Vyrobené z top triedy 7075 ultralight hliníka, s gumovým materiálom rukoväť, anti-korózne, pevné a odolné. Neoprénová taška a ozdobná šnúrka na uniforme zahrnuté. Všetky majú silné zápästie a samostatne odvodnenie puzdro pre jednoduchú prepravu. HĹBKA VODY BEZPEČNOSTNÉ VÝSTRAŽNÉ ZNAMENIE: 4 nohy (120 CM) známky vytlačené na tele. Si rozmyslite si ísť za tým prihláste sa! MUFTI-FUNKCIA: Vybavené volfrám hrot s gumené topánky, navrhnutý pre viac diverzifikované používa, brodenie vo vode, prechádzky v poli, alebo na lezenie v vlnách hory.

WS071 hliníkové WS071 je zhotovený s top triedy 7075 ultralight hliníka odolný voči korózii, jedna z najstabilnejších brodenie štáby kedy vytvorili. Potiahnuté a nastaviteľné super silné nehrdzavejúcej ocele core spája všetky sekcie v prefekt zápas. Špeciálne navrhnuté tak, mosadz stlačte tlačidlo zámky pevne. To je tak stabilné, že ľudia hovoria, že Slon podporu brodenie zamestnancov. Potiahnuté a nastaviteľné super silné nehrdzavejúcej ocele core spája všetky sekcie v prefekt zápas. Špeciálne navrhnuté tak, mosadz stlačte tlačidlo zámky pevne. To je tak stabilné, že ľudia hovoria, že Slon podporu brodenie zamestnancov. POHODLIE DIZAJN: Jeho štyri-sekcii dizajn zámky pevne v jeho plnej dĺžke 55 palcov(140 cm) pre maximálnu stabilitu, ale môžu byť ľahko sklopiť len 12" s jedným dotykom. Funkcie zápästie a pohodlné lyžiarske pól grip, Krásne stlačeného korku, aby váš dotyk viac pohodlné a samostatne odvodnenie puzdro pre jednoduchú prepravu. HĹBKA VODY BEZPEČNOSTNÉ VÝSTRAŽNÉ ZNAMENIE: 4 nohy (120 CM) hĺbka vody známky vytlačené na tele. Si rozmyslite si ísť za tým prihláste sa! MUFTI-FUNKCIA: Brodenie v swift vody, lezenie, rieka banky alebo chôdza v teréne. Október 31st 2017, robili sme dostane jeden negatívnej spätnej väzby, povedal: "nie je Tam žiadny spôsob, ako udržať brodenie zamestnancov plne rozšírená, a preto je nebezpečný v rýchlo vody, najmä ak sa to dostane uviazol medzi skalami alebo v blate." Uvedomujeme si, že záporná spätná väzba darca môže byť nedokážu pochopiť produkt WS071 (rovnaké ako WS072) má nastaviteľné mosadzné gombík na konci prvej časti (rukoväť časti). Ľudia budú môcť otočiť gombíkom na nastavenie core dĺžky a aby brodenie zamestnancov zámok dokonale. Boli sme kontaktovali s negatívnu spätnú väzbu darca vysvetliť funkciu a ponúka návrat ak nemôže používať tento výrobok správne. Ale zatiaľ nechcel urobiť žiadnu odpoveď. Sme hlboko starať tejto negatívnej spätnej väzby, nie je reálne a nezodpovedné. Stojíme na tuhé o našich produktoch a značke.

WS072 hliníkové 072: VIAC BEZPEČNOSTI S MOŽNOSŤOU HMOTNOSŤ: Extra 2.8 OZ(80g) hmotnosť pridanej tip časť zabraňuje zamestnancov pop-up z vody a tiež, aby boli stabilnejšie voči rýchly prúd vody. NAJVYŠŠIE PRIEMYSEL STANSADARDS: Konštruované s top triedy 7075 ultralight hliníka odolný voči korózii, jedna z najstabilnejších brodenie štáby kedy vytvorili. Potiahnuté a nastaviteľné super silné nehrdzavejúcej ocele core spája všetky sekcie v prefekt zápas. Leštené mosadzné súčiastky stlačte tlačidlo zámky pevne. To je tak stabilné, že ľudia hovoria, že Slon podporu brodenie zamestnancov. POHODLIE DIZAJN: Jeho štyri-sekcii dizajn zámky pevne v jeho plnej dĺžke 55 palcov(140 cm) pre maximálnu stabilitu, ale môžu byť ľahko sklopiť len 12" s jedným dotykom. Funkcie zápästie a pohodlné lyžiarske pól grip, Krásne stlačeného korku, aby váš dotyk viac pohodlné a samostatne odvodnenie puzdro pre jednoduchú prepravu. HĹBKA VODY BEZPEČNOSTNÉ VÝSTRAŽNÉ ZNAMENIE: 4 nohy (120 CM) hĺbka vody známky vytlačené na tele. Si rozmyslite si ísť za tým prihláste sa! MUFTI-FUNKCIA: Brodenie v swift vody, lezenie, rieka banky alebo chôdza v teréne. Október 31st 2017, robili sme dostane jeden negatívnej spätnej väzby, povedal: "nie je Tam žiadny spôsob, ako udržať brodenie zamestnancov plne rozšírená, a preto je nebezpečný v rýchlo vody, najmä ak sa to dostane uviazol medzi skalami alebo v blate." Uvedomujeme si, že záporná spätná väzba darca môže byť nedokážu pochopiť produkt WS071 (rovnaké ako WS072) má nastaviteľné mosadzné gombík na konci prvej časti (rukoväť časti). Ľudia budú môcť otočiť gombíkom na nastavenie core dĺžky a aby brodenie zamestnancov zámok dokonale. Boli sme kontaktovali s negatívnu spätnú väzbu darca vysvetliť funkciu a ponúka návrat ak nemôže používať tento výrobok správne. Ale zatiaľ nechcel urobiť žiadnu odpoveď. Sme hlboko starať tejto negatívnej spätnej väzby, nie je reálne a nezodpovedné. Stojíme na tuhé o našich produktoch a značke.

Môžete tiež rád