Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

1Pc 1/4" Stopkou Šablóny/Trim Router Bitov, s 2" Dlho Smerovanie Rezačky. Funkcie: top & bottom guľkové ložiská Tesárstvo Nástroj

1Pc 1/4" Stopkou Šablóny/Trim Router Bitov, s 2" Dlho Smerovanie Rezačky. Funkcie: top & bottom guľkové ložiská Tesárstvo Nástroj

Stroj Nástroje A Príslušenstvo

  €3.54 €4.16
  • (4)

SKU: w46398

Štítky: riadenie prístupu nepremokavé, cievky repair tool, zápasu, malé zastrihávač router, rovno router bit 12mm ramienka, trochu router, fi wi router, eva cnc bitov, loptu mlyn, router výbava.

Špecifikácia:

 • Materiál: Volfrám Kobaltové Zliatiny
 • Druh: Plochý Koniec Mlyny
 • Názov Značky: JGZUI

Popis

je ideálnou voľbou pre všetky vaše veľké zásoby výbava applicatons. Tento Karbidu Sklopiť router bit funkcie 2" dlhé nožnice, ako aj Hornej a Spodnej Guľkové Ložiská.

To umožňuje bit versality a môže byť použitý buď v hornej alebo spodnej časti šablóny. To je obzvlášť preferencial pre šablónu práce, keď smerovanie zaoblené alebo v krivkách dreva.

Vrchné a spodné ložiská umožňujú flip cez zásoby dreva, keď dosiahnete "up-zrno" a rout, že segment v "down-zrno" smer, udržiavanie jednotného hladkosť okolo obrobku.

Všetky naše Chwjw Bitov sú Karbid Sklopiť, alebo Karbidových! Trochu Špecifikácie

Allyzza Clynn

  5
2020-09-25

Congratulations! Arrived before the expected average 45D, excellent product quality, the cutters are excellent, perfect for use in the woods, packaging note 10, including to guard along the tools. Recomento all this seller!

Magnayellow

  5
2020-10-03

Everything ok

N Karapashova81

  5
2020-08-19

good product, reasonable shipping, good merchant

Ajten Struga

  5
2020-12-14

Fast delivery. Corresponds to the description.

Môžete tiež rád