Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Poslať zadarmo 50PCS CPC1018N SMD SOP-4 optocouple nové originál dovezené

Poslať zadarmo 50PCS CPC1018N SMD SOP-4 optocouple nové originál dovezené

Aktívne Zložky

  €17.47
  • (2)

SKU: w46302

Štítky: cpc1004n, pc817 smd, pc817c, cpc1017n, 100ks pc817, cd4026, opto relé, cpc1150n, relé (solid, cpc1030n.

Špecifikácia:

 • Prevádzková Teplota: ŠTANDARD
 • Package: SOP
 • Číslo Modelu: IC
 • Druh: Integrovaný obvod
 • Napájacie Napätie: ŠTANDARD
 • stav: Nové
 • Strata Sily: ŠTANDARD
 • Aplikácia: Počítač
 • Názov Značky: CazenOveyi

O nás.Zaväzujeme na: * Len vyrábať najlepšie spotrebný tovar a poskytnúť najvyššiu možnú kvalitu.* Dodávky zákazníkom na celom svete s rýchlosťou a presnosťou. Zákaznícke Služby Politika Sme radi odpovieme na akékoľvek otázky, ktoré máte. Prosím, kontaktujte nás a my sa vrátiť k vám čo najskôr. Obchodné Rozsah: Elektronika, Digitálny Počítač, Jeden Mikropočítačový, Optické Spojky, Skladovanie, Tri Terminálu Regulátorov, SCR, Pole Účinok, Pneumatiky Relé, Kondenzátora, Svetlo, Rúry, zásuvky a Ostatné Jednostranné Pomocné Služby! 1. Doprava tovaru po celom svete. (V niektorých krajinách a Mimovládnych organizácií a Mvo). 2. Po zaplatení potvrdenie objednávky je spracovaný v čase. 3. Budeme zasielať iba potvrdené adresu. Vaša objednávka musí zodpovedať vašej dodacej adresy. 4. Niektoré obrázky nie sú reálne obrázky, len pre referenčné účely. 5. Doprava času poskytol dopravca, s výnimkou víkendov a sviatkov. Doba dodania sa môže zmeniť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak nechcete dostávať balík do 30 dní po úhrade, prosím, kontaktujte nás. Budeme skúmať, ako aj odosielať a kontaktovať hneď ako to bude možné. Naším cieľom je uspokojiť potreby zákazníkov! 7. V dôsledku rozdielov v inventári a čas, vyberieme dodať váš tovar z nášho prvého človek veľmi rýchlo. Naše výhody sú dobré.1: Máme vlastné rezervy, dosť rezerv. 2: kvalita Produktu dosiahla séria certifikácie. 3: podporujeme všetky druhy dopravy, Hong Kongu a Číny poštových zásielok. UPS a TNT môže plne uspokojiť tdifferent potreby zákazníkov. Pevne verím, že sa to. Sme bude váš najlepší partner.

Karimzaza01

  5
2020-10-12

To seller, thank you!!! The product corresponds to the description. Fast shipment of goods. Packed well. I recommend this seller as a reliable partner and supplier of goods. The goods are delivered in a short time.

Anccafeo

  1
2020-09-21

Unlike the first order, this time the seller sent all the chips to non-workers. Opened the dispute, made a return of the goods. For his money sent the chips back. Let's see how the AliExpress arrives with a refund for the goods. I'll write a review.

Môžete tiež rád