Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Vedúci Umenie prírodných jak lebky remesiel naozaj tau dekorácie vlastnosti nástenná maľba remeselné darček ozdoby domáce dekorácie

Vedúci Umenie prírodných jak lebky remesiel naozaj tau dekorácie vlastnosti nástenná maľba remeselné darček ozdoby domáce dekorácie

Home Decor

    €77.37 €103.16
    • (0)

SKU: w45922

Štítky: dekoratívne zvierat lebky, pre domáce, dekor lebky, kostra vtákov, micromax q479, umenia a remesiel materiál, sklo lebky, 29a, lebky, kosti jaka.

Špecifikácia:

  • Názov Značky: HUARONGKANGYOU
  • Materiál: Organický Materiál
  • Č.: 560
  • Tému: Zviera
  • Štýl: Umelé

Tento obchod je pre nás Factory run shop Sme zárukou kvality a kvality našich produktov naraz, Cena Úplne optimálne ! Podporujeme Dobytka a oviec hlavu obrázok šité na Mieru zákazníkom potrebujete obrátiť na zákaznícku službu, odoslanie fotografie alebo obrázky a grafiky wangwang!

Hovädzí Lebka Je symbolom šťastia a bohatstva, ako aj duchu spravodlivosti a vytrvalosť. To nie je len, aby vám dobré priania a rešpektom k prírode, obnoviť pôvodné jednoduchosť myseľ. Toto remeslo Shejia krava lebky. Prijíma proces peeling, trhanie mäsa, sušenie a sterilizáciu. S silné etnické charakteristiky, je veľmi dobré domáce dekorácie, a to má nielen dekoratívny efekt, viac sa môžete vyhnúť katastrofe funkcie, je každého z nás obľúbený izby, dekorácie a darčeky.

1 minotaurus je vyrobený z autentické jak lebky, Každý lebka je vytvorený ručne, absolútne nádherné, Pravda, volskou hlavou, pravda ox roh, false jeden kompenzovať desať!

2 volskou hlavou je prirodzené jak lebky, a jej veľkosť a tvar jednotlivých volskou hlavou, sa budú líšiť. Budeme sa snažiť poskytnúť fyzickej obrázok, ak chcete vyberať. Každý odkaz na link má svoje poradové číslo a veľkosť. Kontaktujte, prosím, zákaznícky servis, keď ho vidíte!

3 Pretože každá krava lebky nie sú rovnaké, sme podľa veľkosti, celková tau produkt fázy a trhová hodnota referenčná cena, ak fotografoval po cene a máte chuť sa, že cena rozpor, prosím, kontaktovať zákazníka upraviť, a poznámka číslo tau!

4 O express. Tento obchod predvolené takt Express (normál) 4 Okolo deň doručenia, kuriér, náklady sú prvé ťažkých 10 Juanov, pokračovanie hmotnosť 8 Yuan. Vo všeobecnosti, Bulldog je zabalený 6-7 Kg, normálne kuriérske poplatky sú 50-58 Yuan, účtujeme 30 Juanov kuriér náklady boli minimálne!

Každý lebky v obchode je záber na sklade !

Poznámka : Pretože nie sme profesionálny fotoaparát zručnosti, slabá streľba úrovni, objekt by mal byť krajšie!!!

Jak Lebka Je symbolom šťastia a bohatstva, ako aj duchu spravodlivosti a vytrvalosť. To nie je len, aby vám dobré priania a rešpektom k prírode, obnoviť pôvodné jednoduchosť myseľ. Toto remeslo Shejia krava lebky. Prijíma proces peeling, trhanie mäsa, sušenie a sterilizáciu. S silné etnické charakteristiky, je veľmi dobré domáce dekorácie, a to má nielen dekoratívny efekt, viac sa môžete vyhnúť katastrofe funkcie, je každého z nás obľúbený izby, dekorácie a darčeky. ]

Tau, ovce kosti remeslá, sa používa jedinečný planiny bighorn ovce lebka, po spracovaní, na mäso, chuť, biela lebka s dvoma rohmi, lesklé, žiadny zápach, žiadny hmyz, s silné etnické charakteristiky, je veľmi dobrý bytového zariadenia, dekorácie, môže vám priniesť domov veľa Západnej Pride a živelne, je tiež dobrý darček oh!!!

Jedným Všetky naše tovaru sú prijaté v naturáliách. Pretože svetlo vzťah, je ťažké, aby sa zabránilo nepatrný rozdiel medzi obrazu a objektu farby. Prosím ťa, odpusť mi!

Dve Obchod zároveň ako celok, tak kupujúci pred otázkou, či služby zákazníkom tovaru. Ak kupujúci nemá právo požiadať zákazníka služby, baby fotografoval v z zásob stav, môže kupujúci vybrať, ak chcete požiadať o vrátenie platby alebo požiadajte zákaznícky servis čas príchodu. Budeme všetky vysporiadať sa s kupujúcim želanie.

Tri Budeme snažiť v našich silách, aby obrazovke tovaru a obalov, aby sa zabránilo kupujúci' nešťastných vecí. Avšak, v priebehu prepravy, tam je stále veľmi malá pravdepodobnosť poškodenia tovaru. Takže, keď sa zobrazí express, neponáhľajte sa prihlásiť . Prosím, skontrolujte, či balenie je v dobrom stave a potvrdiť príjem, ak je to správne. Kupujúci dostal tovar problémy, kontaktujte náš zákaznícky servis zákaznícky servis na prvýkrát pre vašu úplnú voľnosť. Nech kupujúci kúpiť v pohode, s ľahkosťou.

Štyri Sedem dní bez dôvodu vrátiť tovar. Vedomie vrátiť (Taobao úradný sedem dní nie je dôvod na návrat):

( 1) lehota pre vrátenie siedmich dní odo dňa, kedy kupujúci podpíše tovaru.

( 2 vrátený tovar nesmie byť poškodený bez originálnom balení a nesmie ovplyvniť dvoma predaj tovaru.

( 3 kvalita nákladnej v obchode všetko, non problémy s kvalitou nákladnej všetkých kupujúcich.

Päť Prosím, neváhajte komentovať naše služby po ukončení transakcie! Kupujúci mať akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis v čase, zákaznícky servis bude v prvom čas pre vás, vysporiadať.

Môžete tiež rád