Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Prenosné 500X 5MP HD Digital Mignifier Mobile Mikroskopom Fotoaparát s 3 Palec Skladací Displej LCD Ručné Mikroskop USB pre PC

Prenosné 500X 5MP HD Digital Mignifier Mobile Mikroskopom Fotoaparát s 3 Palec Skladací Displej LCD Ručné Mikroskop USB pre PC

Meranie A Analýzy Nástrojov

    €78.21 €99.00
    • (0)

SKU: w45636

Štítky: G600, usb digitálny mikroskop elektronické, digitálny mikroskop fotoaparát 5mp, rafinované microcope dieťa, priemyselné kamery siete, mikroskop 4 cieľ, fotoaparát microscop, mikroskop usb 5 mp, foldscope india, micro rozsahu usb.

Špecifikácia:

  • Drawtube: Monokulárne
  • Číslo Modelu: 5MP Mobile Mikroskopom Fotoaparát
  • Názov Značky: hayear
  • Teória: Video Mikroskopom
  • Materiál: Plastové
  • Zväčšenie Pomeru: 500X & Pod

Prenosné 500X 5MP HD Digital Mobile Mikroskopom Fotoaparát s 3 Palec Skladací Displej LCD USB pre PC

USB Digitálny Mikroskop je dobrej kvality na použitie v rôznych oblastiach, Kože kontroly, Vlasy inšpekcie, Priemyselnej inšpekcie (PCB, Materiál) Vzdelávanie účel, Tlač priemysel, Textilný priemysel, Biologická kontrola, Šperkov & Pečiatka (zbierky) inšpekcia a tak ďalej. Mikroskop je určený pre PC riešenie s prívetivé užívateľské rozhranie. Špeciálne AP software: Micro-Opatrenie-Nástroj môže support, aby ste mali obraz, záznam videa, a to mikro-opatrenie práce s ľahkosťou.

Funkcia:

3" TFT Farebný Displej

5M, senzor & Profesionálny objektív mikroskopu

200 x zväčšenie (až 500x digitálne)

Video a Foto Zachytiť

Li-ion nabíjateľná batéria

Mocro-SD, stiahnuť cez USB

Meranie pomocou softvéru(1/1000mm)

Špecifikácia:

Obrazový snímač: 5 M-vysoká kvalita obrazového Snímača

Zväčšenia: 20x-200 x-500x

Rozlíšenie: 12M, 8M, 5M, 3M, 1.3 M, VGA

Objektív: Vysoká kvalita mikroskopický objektív

Displej: 3inches TFT panel 4:3 pomer

Svetelné zdroje: 8 Led diódy s nastaviteľný jas

Zdroje napájania: Li-ion 3,7 V / 800mAh batérie

Pracovný čas: 4 hodiny; doba Nabíjania: 5 hodín

Snímacia frekvencia: 30 snímok za sekundu

Adaptér: Vstup:100-240V, 50/60Hz; Výstup: 5V, 1A

OSD jazyky: angličtina/Nemecko/French/Spanish/Italian/ Portugese/Japonské/Čínskej

Softvér jazyky: angličtina/Nemecko/francúzsky/španielsky

Meranie: Pomocou softvéru

Veľkosť: 130x103x29mm

Package vrátane:

1 x USB Mikroskop

1 x Statív

1 x CD (Ovládač &Príručka pre Používateľa)

1 x Batérie

1 x USB Kábel

1 x AC Adaptér

1 x AV Kábel

Doprava:

Ak sa rozhodnete "Doprava Zadarmo" služby pre parcely pod 2 KG , zabezpečíme zásielky Aliexprese Štandardná Doprava , ktorá je odporúčaná logistiky www.simitu.sk. Sledovanie informácie budú zobrazené na www.simitu.sk a môžete vidieť aktualizovať sledovanie stavu veľmi jasne. Pre akékoľvek prepravné otázky, môžete nás kontaktovať alebo www.simitu.sk pre pomoc.

Pre NÁS zásielky zabezpečíme zásielky ePacket . Ak sa rozhodnete iné prepravné služby, prosím kiindly prijať odkaz na tranzitný čas sme sa dopustili.

Pre zásielky nad 2 kg, budeme len zariadiť to prostredníctvom expresnej prepravy . Môžete si vybrať DHL/ EMS/ SPSR/ FedEx/ Aramex , atď.. tranzitného času, prosím vás vezmite odkaz na náš príchod záväzok. To je, s výnimkou oneskorenia colné odbavenie problémy na cieľovej krajiny. Dane:

Nebudeme niesť zodpovednosť za akékoľvek dane, sa vyskytujú v cieľových krajín.

Potrebujeme, aby ste poskytnúť vyhlásiť hodnota by sme sa mali zobraziť na obchodnú faktúru za žiadne expresné zásielky. Keby sme nemali prijaté žiadne poznámky o vaše špeciálne požiadavky, budeme len vyhlásiť 30% z reálnej hodnote na obchodnú faktúru. Návrat & Vrátenie Peňazí:

Pred nákupom, vítame vás, kontaktujte nás na akékoľvek otázky, ktoré máte produkty, ktoré vás zaujíma. Ak ste sa nemusíte uspokojiť s produktom, ktorý ste si kúpili, prosím, kontaktujte nás prvý. Môžete produkt vrátiť na výmenu alebo vrátenie peňazí. V tomto prípade, kupujúci by mali platiť pre obe expedičný poplatok za odosielanie & návrate. Za chybné položky, alebo položiek opravy, kupujúci by mali platiť vrátiť prepravné a budeme loď výmenu zadarmo.(Použiteľné len pre položky po obdržaní v 60 dní.)

Pre DOA produkt, máme právo požiadať kupujúci poskytujú obrázky/ videá na preukázanie DOA produkty. Po tom, čo sme confiirm situácie, zabezpečíme vám vrátime plnú sumu.

Všetky výrobky sú dobre testované pred odoslaním. Ak akékoľvek DOA zásielky máš, prosím, kontaktujte nás prvý namiesto otvorených sporov. My vás budeme kontaktovať do 24 hodín a pomoci za akékoľvek questionis.

Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty a ďakujeme vám za vašu cooperataion!

Môžete tiež rád