Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

4.5 palcový Dotykový Displej pre Lietať FS451 Digitalizátorom. Senzor Predné Sklo FS 451 Dotykový displej LIETAŤ 451 Telefón Výmeny Dielcov

4.5 palcový Dotykový Displej pre Lietať FS451 Digitalizátorom. Senzor Predné Sklo FS 451 Dotykový displej LIETAŤ 451 Telefón Výmeny Dielcov

Mobilný Telefón Časti

  €3.79
  • (0)

SKU: w23186

Štítky: lietať senzor, ofsetové platne, fs451, prípad pre lietať 7 fs458, prípad pre lietať fs405, lietať fs451, fs520, fs451 dotyk, fs408, poznámka samsung.

Špecifikácia:

 • Názov Značky: CTP PhoneParts
 • Číslo Modelu: Pre lietať FS451
 • farba: Black&White
 • Displej: 4.0"
 • MIESTO PÔVODNÉHO: Guangdong, Čína (Pevninská Časť))
 • Druh: Dotykový Displej
 • Kontrola Kvality : Testované Po Jednom
 • Kvalita: 100% Zbrusu Nový

4.5 palcový Dotykový Displej pre Lietať FS451 Digitalizátorom. Senzor Predné Sklo FS 451 Dotykový displej LIETAŤ 451 Telefón Výmeny Dielcov

Vážený zákazník: služby Ponúkame aj v ruštine a angličtine. Akékoľvek otázky, pls, neváhajte nás kontaktovať.Sme tu vždy pre vás!!! Funkcie: 1. Kontrola kvality: Všetky Pre Mobilný Telefón, lcd obrazovke a dotykové zostava displeja kontrola náš profesionálny QC tím 2. Balenie: balík pre dotykový displej je antistatickom sáčku, potom dal v bubline taška alebo malé políčko, 3. Dodacia doba: dodacia lehota je 3 alebo 5 dní 4. Model výrobku: ponúkame všetky druhy náhradných dielov pre mobilný telefón a počítač tablet pc 5.Produkty záruka : ponúkame 6 monthes záruka

Q: Záruky?

Odpoveď: Všetky výrobok, záruka 6 Mesiacov.

B:Všetky výrobky sú testované dobre fungovať pred odoslaním,Prosím, kontaktujte nás DO 3 DNÍ po prijatí zásielky, ak ste nespokojní so produkty (Reálne obrázky a iné dôkazy musia byť uvedené),ponúkneme vám Výmenu alebo Vrátenie peňazí v prípade, ak položka nie je ako je popísané vyššie.

C:Všetky výrobky sú testované dobre fungovať pred odoslaním,Prosím, kontaktujte nás DO 3 DNÍ po prijatí zásielky, ak ste nespokojní so produkty (Reálne obrázky a iné dôkazy musia byť uvedené),ponúkneme vám Výmenu alebo Vrátenie peňazí v prípade, ak položka nie je ako je popísané vyššie.

D:Na Výmenu, vrátenie prepravné poplatky hradí Kupujúci, A Predávajúci zaplatí náhradu poštovného.

Otázka: Ako zistiť, ktorá časť Obrazovky, ktorú potrebujete pre svoje zariadenie?

Odpoveď: LCD Len: Ak obrázok pod sklo rozbité a dotykového panela NIE je potom stačí LCD.

B:Dotykový Displej Digitalizátorom.: Ak hornej dotykový panel alebo skla top je prasknuté alebo rozbité, ale obrázku pod ním je v poriadku, potom stačí len Dotykový Panel.

C:Kompletný Obrazovka s Dotykovým Panelom a LCD: Ak hornej dotykový panel je rozbité a lcd obraz je buď čierne kvapaliny alebo popraskané potrebujete kompletný obrazovke.

Q: Prečo by ste mali Dôveru M-jang?

Odpoveď: my Sme len predávať kvalitné produkty, zákazníci sa nemusíte báť o kvalitu našich výrobkov. Naše výhody sú kvalitné a špičkové služby. Sme čestní/zodpovedný a Profesionálny Tím.

Otázka: Môže to byť dodávané do mojej krajiny?

Odpoveď: Môžeme loď položky 99% krajín sveta. ak vaša krajina nie je možné vybrať na www.simitu.sk , pls Kontaktujte nás.

Otázka: Ako Riešiť problémy?

Odpoveď: Akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, keď www.simitu.sk centra správ, alebo Iné metódy,(whatsapp/wechat 0086-15915951034) atď... Vaša Spokojnosť je najdôležitejšie, musíme vyriešiť vaše problémy dobre.

O Nás

M-Yang MEDZINÁRODNÉHO OBCHODU LIMITED (www.m-yang.net a) bola založená v roku 2010 sa zapája do predaja inteligentných produktov. inteligentné mobilné telefóny časti(lcd displej,dotykový displej,flex kábel,bývanie,zadný kryt pre iphone,Samsung,Lietať,Huanwei,xiao,meizu,lenovo,Digma,explay,bq a pod.) a auto kamera(DVR)predaj.

Môžete tiež rád