Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Tcare Prírodného Dreva Guasha Škrabanie Stick Škrabka na Fat Burner Späť Ramene Krku Pás Nohu Masáž Terapia Chudnutie Nástroj

Tcare Prírodného Dreva Guasha Škrabanie Stick Škrabka na Fat Burner Späť Ramene Krku Pás Nohu Masáž Terapia Chudnutie Nástroj

nové

    €6.70 €11.16
    • (0)

SKU: w193

Štítky: reflexológia stick, guasha massag, gouache masáž, drevené masážne terapie nástrojov, papier šrot, pad masáž chrbta, späť škrabka, drevo terapia pásu, sklenené banky masáž, bow drill.

Špecifikácia:

  • Materiál: Drevo
  • Aplikácia: Telo
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: tcare
  • Dropshipping: Áno
  • Jednotka: 1 Kus

Špecifikácia:

Názov: Guasha Škrabanie Stick

Materiál: Drevo

Veľkosť: 4 veľkostiach (36cm/14.2", 41 cm/16.1", 46.5 cm/bez vyznania je 18,3", 52/20.5")

Funkcie:

1, Viac účinné, menej bolestivé, všeobecné účely.

2, Na výber z mnohých kozmetických salónoch.

3, Široké pokrytie, môže škrípanie všetky späť v čase.

4, groove ohýbanie amplitúda je viac vhodné pre ľudské telo krivky. Rôznych dĺžkach, ktoré zodpovedajú rôznych častí, a vhodnosť je silnejší.

5, Mimoriadne konkávne a konvexné dizajn, konkávne zdravie, vypuklé von.

Pokyny:

1) Na zadnej strane: Prvé použitie konkávne povrchu od zhora nadol, vždy v rovnakom smere. Potom použite vypuklý povrch a škrípanie chrbtice.

2) Na bruchu: Vezmite pupka centrum, masáže od zhora nadol, intenzita je aj, nemajú používať príliš veľa sily, ruddy je veľmi dobrá. Všeobecne dodržiavať tri dni do týždňa, zápcha môže byť zlepšená.

3) Pre nohy: od kolena dole, iba v rovnakom smere každý čas, (ak tam sú kŕčové žily alebo opuch v dolných končatín, musíte ísť zdola nahor k zlepšeniu krvného obehu)

4) Na ramene a krku: Od zhora nadol, akcia frekvencie by mali byť pomalé a konzistentné, nie príliš rýchlo, účinnosť, by nemalo byť príliš ťažké. Jemný pohyb môže pomôcť tok lymfy, zmierniť nedostatok prívod krvi do hlavy, ramien a krku prekážka, atď. problém.

Každé miesto je 3-5 minút.

Môžete tiež rád