Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Smart Auto Brzdy Snímanie Svetla Bicyklov, Bezdrôtová Zase Svetlo, zadné svetlá, jazda na Bicykli USB Bicykel Zadné Svetlo Príslušenstvo Bicykli Laserového Svetla

Smart Auto Brzdy Snímanie Svetla Bicyklov, Bezdrôtová Zase Svetlo, zadné svetlá, jazda na Bicykli USB Bicykel Zadné Svetlo Príslušenstvo Bicykli Laserového Svetla

Cyklistické Doplnky

  €12.01 €22.23
  • (1)

SKU: w1042

Štítky: laserová diskotéka, bicykel laser, vintage svetlo bicykla, kruh materiál, baterka laser bicykli, bicycl led, malé prilba bicykel led svetlo, pochodeň na cyklus, bike príslušenstvo všeobecné, bicycl lampa.

Špecifikácia:

 • Zdroj Napájania: Batérie
 • Číslo Modelu: 007A&008A&009A&010A
 • Nepremokavé úrovni: IPX4
 • Jas: 35~ 100L
 • Certifikácia: FCC
 • Názov Značky: CYCPARTER
 • Ožiareniu vzdialenosť: 50~100 M
 • Položky: meilan x5
 • Batérie: 500-2200 mAh
 • Montáž Umiestnenie: riadidlá
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov: Požičovňa Rearlight, Zadné Svetlo

LED010A

Názov: Koleso Zadné svetlo, Diaľkové Bicykel zadné Svetlo Jas: 100L Výstražné LED: ČERVENÁ bliká Batéria: 2000mAh Laser vzdialenosť: 5 m Svetelný zdroj: 29 Led SMT (everlightu čipy) Hmotnosť: 0,29 kg Vysokej kvality, diaľkové ovládanie LED smerové svetlo sa používa pre nočné použitie, ako je jazda na bicykli, kočíka, jogging, chôdza, núdzové cestné a camping.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Nainštalovaný na riadidlá, ľahko zapnúť osvetlenie režimov bicykel zadné svetlo tým, stlačte štyrmi tlačidlami na ovládači. Celkom šesť svetelné režimy: (Steady s plnou jasu/ Fast Flash/ Prúdi Svetlo/ Otočiť Doľava/ Otočiť Doprava/ Zem Linka).chytiť viac pozornosti aj na noc, aby ste v bezpečí!

Auto brzdové svetlo & zemi upozornenie line

Svetlo bude hightlight pripomenúť autá a chodcov za vami pri brzdení. Jedinečná zem upozornenie lane varuje všetky možné prichádzajúcich vozidiel, poskytovanie jazdcov s ich vlastné virtuálne pruhov na ďalšie zvýšenie viditeľnosti.

Ultra-jasné LED zadné svetlo na bicykel

MEILAN X5 bicykel zadné svetlo má 30 high-end LED svetlá a jas až 85 LM, je to dosť chytrý, aby bolo vidieť z 150ft preč v hmlisté/daždivý deň, alebo aj v temnej noci.

IPX4 Nepremokavé

Vyrobené z nepremokavé plastové púzdro, môže účinne chrániť tento produkt sa pred dažďom škody. Poznámka: nemusí byť vhodný pre použitie v ťažkom daždi, prosím, zapojte USB kryt, ak je použitie v daždi.

USB nabíjateľné

Postavený-v 2000mAh nabíjateľnú batériu, utekať pre 5-8 hodín podľa blikajúce svetlo režim po úplne nabitá. Diaľkový ovládač vybavený CR2032 vymeniteľná gombíková batérie a môže pokračovať v práci na 12 mesiacov.

informácie o produkte:

LED007A Meno: Požičovňa Rearlight, Diaľkové Ovládanie Bicykli Smerom na Čítanie Jas: 50LM Ožiareniu vzdialenosť: 100 m Výstražné LED: ČERVENÁ a MODRÁ bliká kvalitné diaľkové ovládanie LED smerové svetlo sa používa pre nočné použitie, ako je jazda na bicykli, kočíka, jogging, chôdza, núdzové cestné a camping. Jej smerový blikanie naznačuje, že v noci cestovať bezpečnostný faktor je výrazne zvýšená.

Charakteristika:

1. široký visual range. 2. jednoduchá inštalácia. 3. pomocou vstavanej 500mAh Nabíjateľná batéria;pracovný čas:4-5 hodín 4. povrch nepremokavé účinok dosiahne IPX2,záruka na každodenné použitie. 5. vysoko kvalitné LED, záruka výstražný efekt. 6.Výstražné LED:ČERVENÁ a MODRÁ bliká

Cyklistické svetlo funkcie: 1. Diaľkové Ovládanie: celkom 3 tlačidlá 1)odbočiť doľava tlačidlo: Stlačte ľavé otáčky tlačidlo ,tlačidlo indikátor bliká a zadné odbočiť doľava indikátor blikať, a potom stlačte tlačidlo na vypnutie indikátor. 2) Právo na kľúč: Stlačením pravého otočného gombíka, tlačidlo indikátor bliká a zadné právo obrátiť indikátor blikať, a potom stlačte tlačidlo vypnúť svetelný indikátor 3) LED svetlo tlačidlo: stlačte LED tlačidlo, tlačidlo indikátor je stále zapnutý ,a červené svetlo v koncových svetiel je vždy zapnuté.Stlačte LED tlačidlo, tlačidlo bliká svetlo, a červené svetlo zadné svetlo bliká. Stlačte tlačidlo LED tlačidlo pre tretí raz, a vypnite červené svetlo na zadné svetlo 2. Zadné svetlá: vypínač, tlačidlo, červené výstražné LED svetlo, žltý LED indikátor.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť: 1. nerozoberajte a prerobit bez povolenia. 2. Tento výrobok chráni iba pred dažďom. Prosím, nenechajte neponárajte ho do vody. 3. po použití vypnite prosím chvost prepnúť tlačidlo ,aby sa zabránilo batérie úniku energie. 4. Dávajte pozor, aby batéria nie je povolené nahradiť samostatne.

informácie o produkte:

LED008A Meno: Požičovňa Rearlight, Diaľkové Bicykel zadné Svetlo Jas: 100L Ožiareniu vzdialenosť: 100 m Výstražné LED: ČERVENÁ bliká Veľkosť: 85x22mm Hmotnosť: 30g Batéria: 500mAh Materiál: ABS+Metal Svetlo je čas nabíjania 2 hodiny, úplné nabitie batérie môže trvať 2~3 hodiny

Hlavné Funkcie Osvetlenia Ovládanie: -Kliknite na:Hlavný svieti, vstup na dlhý čas osvetlenie režime. Znova kliknite na tlačidlo zadajte pomaly blikajúce režime. Znova kliknite na tlačidlo zadajte rýchlo blikajúce režime. Nakoniec, kliknutím naň vypnite hlavné svetlo -Ľavé tlačidlo:Kliknite na tlačidlo, vľavo zase signál blikne 25 krát -Pravé tlačidlo myši:Kliknite na tlačidlo, právo obrátiť signál blikne 25 krát

Luchin Grone Masna

  5
2021-02-06

Fast shipping and everything is ok. Many thanks.

Môžete tiež rád